Verslag Dagtocht naar Harderwijk en het Veluwemeer, 17 september 2025

 

(met dank aan Gerrie Timmermans)

Dagtocht naar Harderwijk en het Veluwemeer, 17 september.
Om 8.30 uur hadden zich 46 personen zich verzameld bij de Buun. De bus van Ghielen was er al en nadat de chauffeur zich had voorgesteld, vertrokken we richting Otterlo.

Toen we om 10.00 uur bij restaurant “de Waldhoorn” arriveerden stond de koffie met gebak al voor ons klaar.

Na deze pauze gingen we verder naar Harderwijk, waar we om 12.00 uur aan boord stapten voor een rondvaart op het Veluwemeer. Het was jammer van de regenbuien , maar evengoed hebben we genoten van een fantastisch uitzicht op de mooie natuur en de uitgebreide nieuwbouw rondom het Veluwemeer. De koffietafel was perfect verzorgd door de crew. Na een tocht van 2 uur hadden we vrije tijd om Harderwijk te verkennen.

Dit werd door iedereen anders ingevuld. Er werd geshopt, terrasje gepakt, het Dolfinarium

bezocht ( wat helaas tegenviel ), een stadswandeling gemaakt en museum Marius van Dokkum bezocht, dat zeker de moeite waard was.

Om 16.30 uur moesten we ons weer bij de bus melden om vervolgens naar Nistelrode te rijden. Met een kleine vertraging door fileverkeer kwamen we in restaurant “ de Hoefslag” waar ons diner was. Het was erg goed verzorgd  en iedereen had dan ook lekker gegeten.

In de bus werd nog een kleine enquete uitgedeeld, om het animo voor een busreis te polsen.

Om 21.00 uur waren we weer in Well terug.

Iedereen keek terug op een bijzonder geslaagde dag!